Na obrázku může být: 1 osobaDnes pro Vás máme připravený rozhovor s realitním makléřem, který primárně působí ve středočeském kraji a to Petrem Gregor, spolumajitelem a jednatelem ve společnosti Nemovitosti & financování services.

Dobrý den Petře, mohl byste se hned na začátek v pár větách sám představit? Odkud jste, co Vás baví a jak jste se dostal k práci, kterou děláte?

Dobrý den, jmenuji se Petr Gregor a realitám se na 100% věnuji již šestým rokem. Do světa realit mě přivedla v podstatě náhoda a to prodej bytu rodičů, kteří si nevěděli rady a tak jsem nabídl pomoc. Když jsem začal hledat odbornou pomoc, tak jsem zjistil že bohužel spoustu realitních makléřů zajímali v prvé řadě jejich provize a potřeby majitele byli až v pozadí. Tudíž jsem se rozhodl byt prodat svépomocí a zjistil jsem, že člověk potřebuje opravdu mnoho zkušeností a informací ohledně zákonů. Začal jsem se tedy více o tuto problematiku zajímat, zjistil jsem že mne to naplňuje a s partnery jsme vybudovali svojí realitní kancelář pod značkou „Nemovitosti & financování services”.

Když už jako makléř pracujete přes ? let, můžete prozradit, kolik jste již měl klientů a jak jsou s Vámi spokojeni?

Jak jsem se již zmínil v realitách pracuji šestým rokem a za tu dobu mám více jak 240 uzavřených obchodů, což je v průměru jeden obchod týdně. Víte já zastávám ten názor, že opravdu nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě a tímto směrem jde celý náš tým. Na otázku jak jsou se mnou spokojeni klienti?….. Víte myslím, že jsou spokojení, protože s většinou z nich jsem v kontaktu neustále a oni sami dnes vyhledávají služby naší kanceláře.

Pro koho jsou Vaše služby určeny?

Naše služby využívají různé věkové skupiny lidí. Především spolupracujeme s lidmi, kteří si naší práce váží a jsou si jistí naší prací. V podstatě to nejsou naši klienti, ale obchodní partneři, ze kterých se mnohdy stávají přátelé.

A co všechno zahrnují?

Když jsme se rozhodli otevřít vlastní kancelář, tak jsme se zaměřili na potřeby prodávajících. A tohoto jsme usoudili, že chceme lidem nabídnout v co největší míře servis tak, aby již nemuseli běhat po úřadech a zdržovat se papírováním. Dali jsme dohromady tým lidí, kde máme nejen proškolené realitní makléře, ale i hypotečního specialistu (ale o Tom Jakube víte, protože ten specialista jste Vy 😊), odborníci na pojištění a především profesionálního fotografa. V podstatě když někomu slíbíme, že mu pomůžeme s celým obchodem, tak se nemusí start vůbec o nic 😊. Naše služby spočívají od vypracování tržní ceny nemovitosti, přípravy na focení, marketingovou strategii, prověřování zájemců, vypracování smluv, právních služeb a mnoho dalšího až po přepis energií a předání nemovitosti novému majiteli.

To není úplně málo, kolik to bude klienta stát?

Cena je vždy jiná, záleží na obchodním případu jak moc je složitý. Ale v podstatě mluvíme vždy přibližně o odměně 3% z konečné prodejní ceny nemovitosti.

Dnes jsou hodně populární videoprohlídky. Co Vy a video?

Jakube víte, videoprohlídky jsou dnes opravdu velmi populární i my se jim nebráníme. Mnohdy videoprohlídku máme zpracovanou ale uveřejníme jí v inzerci třeba až po 14ti dnech inzerování. Zastávám ten názor, že člověk z videa nezachytí tu atmosféru nemovitosti a proto se snažíme zájemce nemovitostí provést a vše mu do detailu ukázat osobně.

0
Komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *